ساختنی خانواده باهوش من مدل اسکلت stegosaurus 

قیمت : 59000 تومان

برند : خانواده باهوش من

پستی ساختنی خانواده باهوش من مدل اسکلت stegosaurus 

قیمت ساختنی خانواده باهوش من مدل اسکلت stegosaurus 

برای و مشاهده این محصول یا محصولات دیگر کلیک نمایید.

با استفاده از این کیت، کودکان می‌توانند یک نمونه از اسکلت دایناسور استگوسور( Stegosaurus) را برای خود بسازند. استگوسورها میان 155 تا 145 میلیون سال پیش زندگی می‌کرده‌اند و به خاطر دم میخ‌دار و صفحه‌های موجود در پشتشان، یکی از قابل شناسایی‌ترین گونه های دایناسور هستند.این کیت 8 تکه است و این امر باعث می‌شود ساخت آن برای کودکان کم سن نیز بسیار آسان باشد. اندازه نمونه ساخته شده این اسکلت حدود 12 سانتی‌متر ارتفاع و 4 سانتی‌متر عرض و 15 سانتی‌متر طول دارد. اعضای این اسکلت، مانند جمجمه و فک دایناسور و دست‌ها و پاها قابلیت حرکت و باز و بسته شدن دارند و این امر باعث می‌شود علاوه بر کاربرد ساختنی و دکوری آن، کاربرد سرگرم کننده نیز داشته باشد چرا که کودکان می‌توانند آن را حرکت داده و با آن به بازی‌های خیالی بپردازند. همراه این کیت یک راهنمای شماره گذاری شده برای سرهم بندی قطعات وجود دارد. بازی با کیت‌های ساختنی اسکلت از این قبیل مبانی علمی و مهارتی زیر را در کودکان تقویت می‌کند: - مهارت‌های ساختنی- مهارت‌های دست ورزی- ایجاد آشنایی و علاقه‌مندی و کشف استعداد درباره تاریخ و باستان‌شناسی

با استفاده از این کیت، کودکان می‌توانند یک نمونه از اسکلت دایناسور استگوسور( Stegosaurus) را برای خود بسازند. استگوسورها میان 155 تا 145 میلیون سال پیش زندگی می‌کرده‌اند و به خاطر دم میخ‌دار و صفحه‌های موجود در پشتشان، یکی از قابل شناسایی‌ترین گونه های دایناسور هستند.این کیت 8 تکه است و این امر باعث می‌شود ساخت آن برای کودکان کم سن نیز بسیار آسان باشد. اندازه نمونه ساخته شده این اسکلت حدود 12 سانتی‌متر ارتفاع و 4 سانتی‌متر عرض و 15 سانتی‌متر طول دارد. اعضای این اسکلت، مانند جمجمه و فک دایناسور و دست‌ها و پاها قابلیت حرکت و باز و بسته شدن دارند و این امر باعث می‌شود علاوه بر کاربرد ساختنی و دکوری آن، کاربرد سرگرم کننده نیز داشته باشد چرا که کودکان می‌توانند آن را حرکت داده و با آن به بازی‌های خیالی بپردازند. همراه این کیت یک راهنمای شماره گذاری شده برای سرهم بندی قطعات وجود دارد. بازی با کیت‌های ساختنی اسکلت از این قبیل مبانی علمی و مهارتی زیر را در کودکان تقویت می‌کند: - مهارت‌های ساختنی- مهارت‌های دست ورزی- ایجاد آشنایی و علاقه‌مندی و کشف استعداد درباره تاریخ و باستان‌شناسی

تصاویر بیشتر

ساختنی خانواده باهوش من مدل اسکلت stegosaurus ارزان , ساختنی خانواده باهوش من مدل اسکلت stegosaurus با قیمت ارزان , پستی ساختنی خانواده باهوش من مدل اسکلت stegosaurus, ساختنی خانواده باهوش من مدل اسکلت stegosaurus با قیمت 59000 , ساختنی خانواده باهوش من مدل اسکلت stegosaurus فقط 59000 , خانواده باهوش من ساختنی خانواده باهوش من مدل اسکلت stegosaurus , kharid online ساختنی خانواده باهوش من مدل اسکلت stegosaurus , kharid ساختنی خانواده باهوش من مدل اسکلت stegosaurus arzan , qeymat ساختنی خانواده باهوش من مدل اسکلت stegosaurus , ساختنی خانواده باهوش من مدل اسکلت stegosaurus , تخفیف برای ساختنی خانواده باهوش من مدل اسکلت stegosaurus , تخفیف ویژه ساختنی خانواده باهوش من مدل اسکلت stegosaurus , ساختنی خانواده باهوش من مدل اسکلت stegosaurus با تخفیف ویژه , ویژه ساختنی خانواده باهوش من مدل اسکلت stegosaurus

هر روز بیا ساختنی ,اسکلت ,خانواده ,باهوش ,stegosaurus ,کودکان ,خانواده باهوش ,ساختنی خانواده ,اسکلت stegosaurus ,کودکان می‌توانند , ساختنی ,ساختنی خانواده باهو? منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تخفیف دونی نئو دانلود مرجع دانلودهای رایگان همه چیز برای تو اینجا همه چی هست طراحی سایت راز ها دلم تنگ كسي است كه استیج استار2017